Sık Sorulan Sorular

Aşağıdaki alanda aklınıza takılabilecek ve yanıtını öğrenmek isteyebileceğiniz sorular yer almaktadır. Eğer aklınızdaki sorunun cevabı burada yer almıyorsa info@netobil.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web sitem yok, yaptırmak istiyorum. Süreç nasıl işliyor?

Öncelikle, ekibimiz sizinle ofisinizde bir görüşme gerçekleştirir. Bu görüşmede isteklerinizi dinler ve kendi tavsiyelerini belirtir.  Web geliştirme ekibimiz, bu görüşmeyi takip eden 10 gün içerisinde ortaya online taslak çıkarır ve incelemeniz için size linkini iletir. Bu taslak üzerinde sizin yönergeleriniz ve istekleriniz doğrultusunda düzeltmeler gerçekleştirilir. Daha sonrasında, siz site içeriklerinizi (kurumsal, referanslar, iletişim bilgileri vs.) bize iletirsiniz ve biz bu içerikleri dijital ortama aktarırız.

Son aşamada ise seçtiğiniz alan adına (web adresi) projeyi yükleriz.

Web sitemi kendim de güncelleyebilecek mi?

Geliştirdiğimiz tüm web siteleri kararlı, güçlü ve dinamik yazılımların üzerine inşa edilmiştir. Proje bittiğinde size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifreyle web sitenizdeki içerikleri güncelleyebileceksiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ise 7/24 ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

Web sitem var ama kalitesinden memnun değilim. Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Mevcut bir siteniz varsa ve performansından memnun değilseniz, bizimle iletişime geçmeniz durumunda ekibimiz size geri dönüş yapacak, isteklerinizi dinleyecek, önergeleriniz doğrultusunda sizi sanal ortamda en iyi şekilde temsil eden yeni bir web site hazırlayacak ve sitenizi lokasyonu Türkiye’de bulunan sunucularımıza taşıyarak maksimum hızda çalışmasını sağlayacaktır.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak için “Teklif İstek Formu“nu doldurabilirsiniz.

Hizmetlerinizde fiyatlandırma nasıl yapılıyor?

Netobil’in küçük, orta ve büyük ölçekli şirketler için ayrı paketleri vardır ve sizin ekstra taleplerinize göre fiyatlandırmada değişiklikler olabilir. Daha detaylı bilgi için info@netobil.com veya 0541 440 84 47 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web site kurulum bedelini ödedikten sonra size ödemem gereken başka ücretler var mı?

Web site kurulum bedelini ödedikten sonra senelik olarak domain (web adresi) ve hosting(barındırma) ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. Ödeme tarihinden 1 ay önce Netobil sizi haberdar edecektir.

Ayrıca, bizimle çalıştığınız süre içerisinde karşılaşabileceğiniz problemler için teknik destek hizmetimiz ücretsizdir; fakat sitenize eklenmesini istediğiniz fonksiyonel özellikler ayrıca fiyatlandırılacaktır.

Web sitem var ve memnunum, sadece barındırma hizmetini sizden almak istiyorum

Sadece barındırma (hosting) hizmetini tarafımızdan almak istiyorsanız bütçenize uygun ekonomik paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Ekibimiz mevcut web sitenizi inceleyecek ve sitenizin kapasite / trafik kullanımına göre sizlere adil / ekonomik bir paket sunacaktır. Ayrıca, mevcut barındırma hizmetinizden Netobil’in hosting sunucularına transferi tarafımızdan ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Kurumsal E-Posta Hizmetinizde fiyatlandırma nasıl yapılıyor?

Web tasarım hizmeti tarafımızdan sağlanmışsa 50 E-Posta hesabına kadar ücretsiz verilmekte ve tüm ayarları tarafımızdan yapılmaktadır.

Mevcut bir web siteniz varsa ve e-posta hizmetinizin Netobil tarafından sağlanmasını istiyorsanız her e-posta için yıllık belirli fiyat uygulanmaktadır. 50’den fazla e-posta hesabı talebinde ise toplu indirimler uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.